Technologia ultradźwiękowa firmy Hielscher

Kariera w Hielscher Ultrasonics

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej firmy!
Dla wzmocnienia naszego zespołu jesteśmy zawsze w poszukiwaniu zaangażowanych i wykwalifikowanych współpracowników i stażystów.
Nasza podstawowa kompetencja polega na projektowaniu i produkcji wysokiej jakości sprzętu do mieszania ultradźwiękowego dla nauki i przemysłu. Oferujemy przestronne nowoczesne miejsca pracy i dobrą atmosferę pracy w miłym zespole. Jako przedsiębiorstwo prywatne, oferujemy elastyczność, dobrą komunikację i płaską hierarchię, jak również zdolność do ciągłego rozwoju zawodowego w innowacyjnej branży.
Na tej stronie można znaleźć aktualne oferty pracy. Cieszymy się, aby otrzymać swoje dokumenty aplikacyjne!
Hielscher Ultrasonics produkuje systemy ultradźwiękowe o wysokiej mocy.

Technik elektronik / technik mechatronik (miejsce pracy Teltow/Berlin)

Aby wzmocnić nasz zespół produkcyjny poszukujemy doświadczonego technika elektronika lub mechatronika.
Jeżeli jesteś zmotywowany Teamplayer i doświadczyli umiejętności, nie możemy się doczekać, aby otrzymać aplikację.
wymagania:

    • konstrukcja szafy sterowniczej
    • tworzenie schematów obwodowych
    • kwalifikacja do pracy z prądem o wysokim napięciu
    • montaż elementów składowych

Miejsce pracy znajduje się w Teltow w pobliżu Berlina.

Przedstawiciel Handlowy

Z rozwijających się rynkach, poszukujemy doświadczonego handlowca, który zachęca do rozwijania międzynarodowych działań sprzedażowych dla naszych urządzeń ultradźwiękowych.
Co ciekawe i zróżnicowane zadania obejmuje:

      • niezależne wsparcie klientów: konsultacja z pierwszego spotkania do zakończenia projektu
      • Wytwarzanie notowań
      • przetwarzanie zamówienia
      • Udział w targach

Dlatego należy posiadać następujące umiejętności:

      • doświadczenie w sprzedaży B2B
      • doświadczenie eksport
      • Angielski: biegły biznes
      • dobre umiejętności interpersonalne

Prosimy o przesłanie kompletnego wniosku (wraz z CV, świadectwa, certyfikaty, referencje) jako jeden plik PDF do work@hielscher.com lub pocztą do Hielscher Ultrasonics GmbH, C / O Kathrin Hielscher, Oderstr. 53, 14513 Teltow, Niemcy!

Wszystkie pozycje reklamowane są adresowane do kandydatów płci żeńskiej i męskiej.

Ultradźwiękowy Lab Hielscher Proces jest w pełni wyposażony do głębokiej pracy badawczej.